رپورتاژ خبری

لزوم داشتن دستگاه تصفیه آب

با وجود ویروس کرونا خرید بطری آب معدنی یک کار اشتباه است

لزوم داشتن دستگاه تصفیه آب برای سلامت خانواده

دیگر نیازی به آب معدنی نیست ، شروع فصلی جدید با طعمی لذت بخش

دستگاه تصفیه آب

چرا امروزه تا این اندازه به لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب در خانه و محل کار تاکید می شود؟
زیرا با رشد جمعیت و افزایش روزافزون آلودگی های مختلف صنعتی و انسانی در آب و خاک، کیفیت و بهداشت آب ، حتی در شهرهایی که در گذشته دارای آب سالم و گوارا بوده اند، کاهش یافته است.

شرکت پاک آب ایمن گستر بزرگترین وارد کننده و پخش کننده دستگاه تصفیه اب خانگی و نیمه صنعتی در سراسر کشور می باشد.

داشتن یک دستگاه تصفیه آب خانگی یک نیاز مهم و اساسی برای هر خانه و محل کار است. فیلتر تصفیه آب نقش مهمی در تصفیه دارد و همچنین نسبت به تعویض آنها در بازه‌های زمانی خاص باید اقدام شود. یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب ، آکوا پرو است. شرکت پاک آب نمایندگی آکوا پرو را دارد.

با رشد جمعیت و افزایش روزافزون آلودگی‌های مختلف صنعتی و انسانی در آب و خاک ، کیفیت و بهداشت آب، حتی در شهرهایی که در گذشته دارای آب سالم و گوارا بوده‌اند، کاهش یافته است. داشتن یک دستگاه تصفیه آب خانگی یک نیاز مهم و اساسی برای هر خانه و محل کار است.

شرکت پاک آب ایمن گستر، تولید کننده و واردکننده دستگاه تصفیه آب خانگی با انواع برندهای مختلف است.

دستگاه تصفیه آب

دستگاه‌ تصفیه آب دارای انواع مختلف خانگی و صنعتی است که هرکدام برای شرایط خاصی کاربرد خواهند داشت. برای مثال در خانه‌‌ها معمولا از دستگاه‌های تصفیه آب زیرسینکی استفاده می‌شود. همانطور که از نام آن‌ها پیداست، دستگاه تصفیه آب زیر سینک ظرفشویی نصب می‌‌ شود و آب تصفیه شده‌‌ی آشامیدنی از لوله‌ و شیرآب جداگانه خارج می‌شود.

این نوع دستگاه تصفیه ‌کننده آب معمولا از سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس بهره می‌برد و مجهز به چندین فیلتر است. فیلترهایی نظیر فیلتر کربن فعال، فیلتر UF، فیلتر UV و فیلتر پروپلیلن که هرکدام کاربرد خاصی دارند. برای مثال فیلتر UV  یا لامپ مادون قرمز میکروب‌های موجود در آب را از بین می‌برد و فیلتر کربن فعال کلر و مواد ته نشین شونده در آب را فیلتر می‌کند.

شرکت پاک آب

شرکت پاک آب ایمن گستر بزرگترین وارد کننده و پخش کننده دستگاه تصفیه اب خانگی و نیمه صنعتی در سراسر کشور است.

خرید دستگاه تصفیه آب

شما میتوانید جهت خرید دستگاه تصفیه آب به سایت شرکت پاک اب مراجعه کنید و یا اینکه با شماره تلفن 72179-021 تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان پیش از خرید بهره ببرید ، شرکت پاک آب به عنوان بزرگترین ارائه کننده دستگاه های تصفیه آب با بهره گیری از کارشناسان متخصص در این زمینه با برندهای مطرح روز دنیا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می‌کند، خرید تصفیه آب گامی مهم جهت حفظ سلامت خود و خانواده که تاثیر بسیار زیادی دارد.

تصفیه آب آکوا

یکی از بهترین برندهای موجود برای دستگاه تصفیه آب ، دستگاه تصفیه آب آکوا است.

شرکت پاک آب ایمن گستر نمایندگی آکوا پرو را دارا می باشد و بزرگترین واردکننده دستگاه های تصفیه آکوا پرو در ایران می باشد.

نصب دستگاه های تصفیه آب آکوا پرو در تهران و البرز به صورت رایگان و توسط تکنسین های متخصص شرکت پاک آب صورت میگیرد.

فیلتر تصفیه آب

فیلتر تصفیه آب ، پاک آب خود را متعهد به ارائه بهترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی با مناسب‌ترین قیمت می‌داند. این فیلترها قابل‌ استفاده بر روی انواع دستگاه‌های تصفیه آب خانگی هستند و از معتبرترین برندهای تولیدکننده فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی در دنیا تهیه شده‌اند.

استفاده از این فیلترها علاوه بر تأمین بالاترین کیفیت ممکن برای آب شرب، مصرف‌کننده را از جست‌وجوی فراوان برای خرید فیلتر تصفیه آب خانگی بی‌ نیاز کرده و هزینه‌های گزاف ناشی از خرید فیلتر های بی‌کیفیت را بسیار کاهش می‌دهد.

تعمیر دستگاه تصفیه آب

شاید دستگاه تصفیه آب که قبلا خریداری کردید دچار مشکل شده باشد و نیاز به تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی خود را داشته باشید

برای این کار میتوانید از کارشناسان شرکت پاک آب کمک بگیرید از طریق مراجعه به سایت و یا تماس با شماره 72179-021 ارتباط برقرار نمایید.

این مطلب برایتان مفید بود؟

مفید بود ؟

0%

User Rating: 3.86 ( 5 votes)
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا